راهنمای انتخاب لباس مهمانی بچگانه همراه با نکات کاربردی
راهنمای انتخاب لباس مهمانی بچگانه همراه با نکات کاربردی
راهنمای انتخاب لباس مهمانی بچگانه همراه با نکات کاربردی

در این نوشتار   به راهنمای انتخاب لباس مهمانی بچگانه خواهیم پرداخت. برای آن که بتوانید بهترین و جذاب ترین لباس را برای کودکتان انتخاب کنید بهتر است این نوشتار را تا انتها مطالعه کنید.

تهیه لباس کودک به ویژه در سنین پایین یکی از دغدغه های اساسی والدین به شمار می آید. زیرا لباس مهمانی که برای کودک تهیه می شود به احتمال زیاد برای مراسمات بعدی قابل استفاده نخواهد بود. به همین دلیل بهتر است در اندازه لباس توجه ویژه ای داشته باشید همچنین باید هزینه ای که برای خرید این لباس صرف می کنید معقولانه باشد.

انتخاب لباس برازنده کودک

شاید لباسی که در حال حاضر برای کودک دلبند خود انتخاب کرده اید باب میل شما نباشد، اما این را بدانید زمانی که این لباس از هر لحاظ برای کودک شما مناسب است باید آن را تهیه کنید و به سلیقه کودک خود احترام بگذارید. لباس مهمانی برای آن که زیبایی های خود را نشان دهد باید با فرم و اندازه بدن متناسب باشد.

در مجموع می توان البسه مهمانی بچه گانه را به سه نوع دسته بندی نمود. دسته اول البسه رسمی است که شامل گونه های مختلفی از البسه مهمانی توری و پف پفی و غیره می شود. این گونه از البسه مهمانی برای مراسماتی مثل تولد یا عروسی ها بسیار مناسب است.

جذابیت در عین راحتی

کودکان در البسه توری و چین دار بسیار دیدنی و جذاب خواهند شد. برای تکمیل شدن این استایل کافیست یک مدل موی متناسب با لباس شان هم انتخاب کنید. گونه دیگر از البسه مهمانی بچه گانه، البسه غیر رسمی مثل شلوار جین و بلوز و تی شرت است. و نهایتا آخرین دسته که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند، البسه راحتی است.

انواع لباس مهمانی بچگانه

حقیقت امر این است که والدین بدون مطالعه راهنمای انتخاب لباس مهمانی بچگانه نخواهند توانست لباسی مناسب انتخاب کنند. از آن جایی که تهیه لباس مهمانی بچگانه برای والدین بسیار مهم است آن ها برای تهیه این البسه به اندازه زمانی که برای خود خرید می کنند وقت می گذارند.

یکی از دلایلی که می تواند تاکیدی بر انجام این کار باشد اعتماد به نفس کودکان است. آری، اگر لباس کودک مناسب باشد اعتماد به نفس او افزایش خواهد یافت، برعکس این مسئله نیز صادق است. نکته دیگر این است که باید با توجه به جو و فضای مهمانی لباسی مناسب برای کودک انتخاب کنید تا کودک بتواند بدون نگرانی در جمع مهمانان حضور داشته باشد.

تناسب با مراسم مورد نظر

سوای بر فضا و جو مهمانی که امکان دارد رسمی، غیر رسمی و یا حتی خودمانی باشد، به راحت بودن کودک هم دقت کنید. در صورتی که کودک تان پر جنب و جوش است، باید لباسی انتخاب کنید که بلند نباشد تا دست و پای او را موقع بازی کردن نگیرد. بهتر است برای کودکانی با این خصوصیت تیپ اسپرت استفاده کنید.

به عنوان مثال می توانید یک بلوز رنگ روشن و شلوار جین را ترکیب کنید. چنان چه در فصل زمستان به سر می برید بهتر است یک نیم بوت یا چکمه تهیه کنید تا این تیپ جذاب تر شود. می توانید این تیپ فوق العاده را در فصل تابستان با یک صندل همراه کنید. کاربرد تیپ اسپرت بسیار گسترده بوده و و معمولا در هر موقعیتی می توان آن را استفاده کرد.

خرید لباس مهمانی دخترانه

در زمان خرید بهتر است نیاز کودک ارجحیت داشته باشد. در صورتی که به مراسمی دعوت شده اید که همه خودمانی هستند و قصد دارید کودک آزادانه بازی کند، نمی خواهید ظاهر کودک در اولویت باشد و در مجموع می خواهید کودک راحت باشد و آزادانه بازی کند بهتر است لباسی اسپرت برای گذراندن این مهمانی انتخاب کنید.

هم چنین می توانید پس از سپری شدن مدتی این لباس ها را تعویض نموده و از یک دست لباس راحتی استفاده کنید.  چنان چه نوع پوشش کودک تان برای شما اهمیت دارد بهتر است راهنمای انتخاب لباس مهمانی بچگانه را با دقت مطالعه کنید.

انتخاب لباس کودکان برای مراسمات

برای مراسمات رسمی مثل عروسی و جشن تولد هم که موارد انتخابی گسترده هستند. می توانید برای کودک خود انواع لباس عروس کودک، لباس های توتو و دکلته و غیره استفاده کنید.

یکی از کارهایی که والدین می توانند انجام دهند این است که اجازه دهند کودک خود لباسش را انتخاب کند، زیرا سبک های لباس مهمانی بچگانه به حدی جذاب هستند که کودک ذوق کرده و لباسی پرزرق و برق دامنی و چین دار انتخاب می کند و تمام مدت مهمانی از داشتن این لباس به خود می بالد.

خرید لباس مهمانی پسرانه

زمانی که به یک مهمانی رسمی دعوت شده اید می توانید برای پسربچه خود از تیپ رسمی استفاده کنید این نوع تیپ برای کودکان کمی دست و پا گیر است اگر مشکلی با این مسئله ندارید گزینه خوبی را انتخاب کرده اید.

اما اگر مشکلی با این مسئله دارید می توانید از تیپ اسپرت برای کودک جذاب خود استفاده کنید این نوع تیپ در جذابیت دست کمی از تیپ رسمی ندارد. فقط در زمان خرید به کاربرد رنگ های شاد توجه داشته باشید زیرا این نوع رنگ ها کاربرد بیشتری برای لباس کودکان دارد.

نکات مفید در خرید لباس مهمانی بچگانه

شما در راهنمای انتخاب لباس مهمانی بچگانه می خوانید که چگونه کودک دلبندتان با انواع لباس ها جذاب تر به نظر برسد.

کودکان هم مانند بزرگسالان برای گذراندن یک مراسم یا مهمانی به لباسی مناسب احتیاج دارند، حتی کودکتان برای آن که زیباتر به نظر برسد باید لباسی جذاب تر استفاده کند تا خوش تیپ تر به نظر برسد.

برخی از والدین این طور فکر می کنند که کودک با یک لباس راحتی، حرکتی آزادانه داشته و راحت تر است. اما این کافی نیست. بالاخره باید برای یک مهمانی خاص از یک لباس مناسب استفاده کنید. باید با رعایت نکاتی که بیان شد و در ادامه بیان خواهند شد لباسی زیبا و مرتب و در شان کودک تهیه کنید.

رازهای مهم در انتخاب لباس مهمانی بچگانه

نوع مهمانی و مراسم در انتخاب پیراهن مجلسی کودک تاثیر دارد. به عنوان مثال زمانی که مراسم در یک باغ و فضای باز است و این مراسم در فصل پاییز برگزار می شود. باید از یک بافت پاییزی برای گذراندن این مجلس استفاده کنید. زمانی که مهمانی یا مراسم درون خانه و فضای بسته برگزار می شود می توانید از لباس های کوتاه و باز استفاده کنید تا کودک حرکت آزادتری داشته باشد.

  • در صورتی که مراسمی که به آن دعوت شده اید یک جشن تولد است باید لباسی به کودک بپوشانید که او بتواند با سایر کودکان به راحتی بازی کند و لباس بلند و دست و پاگیر نباشد.
  • باید رنگ مناسبی برای لباس مهمانی انتخاب کنید. رنگ لباس بیانگر میزان رسمیت لباس است چنان چه به یک مهمانی رسمی دعوت شده اید باید از رنگ های طبیعی کمک بگیرید تا با وجود سادگی، جذابیت زیادی داشته باشند.
  • اگر می خواهید میزان رسمیت لباس حفظ شود از رنگ آبی یا سرمه ای استفاده کنید و ترکیب کردن آن با یک تی شرت ساده می تواند استایلی زیبا را رقم بزند.
  • لباس دختران بهتر است از رنگ های پاستلی انتخاب شود، صورتی ملایم یا ترکیب آن با قرمز می تواند بسیار جذاب باشد.
  • جنس لباس مهمانی جز مواردی است که باید اولویت داشته باشد. شما در راهنمای انتخاب لباس مهمانی بچگانه می توانید تمامی مواردی که باعث می شود لباسی مناسب انتخاب کنید را ببینید. لباس بچه با پوست تن او در ارتباط است و اگر از الیاف طبیعی باشد برای پوست او مناسب بوده و کودک را دچار حساسیت نمی کند.
  • زمانی که به یک مهمانی دعوت شده اید باید خود را برای هر اتفاق غیرمنتظره ای آماده کنید. به هر حال شما مادر کودکی هستید که تحرک زیادی دارد و هنوز به برخی از کارهای شخصی تسلط ندارد. پس ضروری است که یک تا دو دست لباس اضافه همراه خود داشته باشید.
  • کودکان هم مانند بزرگسالان به اکسسوری های خاصی احتیاج دارند، پس در زمان خرید لباس به این نکته نیز دقت کنید. تیپ کودک شما زمانی تکمیل و زیبا می شود که با اکسسوری ها همراه شود.
تا اینجا 1 نفر امتیاز داده
اگه خوشت اومد به اشتراک بزار!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب